Ogłoszenia nieruchomości Wąpiersk
11 ogłoszeń
Od najnowszych
11 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia w okolicy
Działka leśna
Radoszki(Wąpiersk + 17 km)
45 000 zł3 540 m² 12,71 zł/m²
Dom Działdowo
Nr 9,Działdowo(Wąpiersk + 23 km)
369 000 zł150 m² 2 460 zł/m²
Dom z garażem Zalesie
Zalesie(Wąpiersk + 9 km)
199 500 zł130 m² 1 534,62 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Rynek
Górzno(Wąpiersk + 20 km)
770 000 zł280 m² 2 750 zł/m²
Działka Naguszewo
Naguszewo(Wąpiersk + 14 km)
70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²
Dom szeregowy, ul. Okólna
Nowe Miasto Lubawskie(Wąpiersk + 22 km)
279 000 zł135 m² 2 066,67 zł/m²
Działka rolno-budowlana przy lesie Bryńsk
Bryńsk(Wąpiersk + 14 km)
60 000 zł1 073 m² 55,92 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka
Nr 4,Działdowo(Wąpiersk + 23 km)
190 000 zł48,50 m² 3 917,53 zł/m²
Obiekt noclegowy, ul. Dworcowa
Lidzbark(Wąpiersk + 6 km)
48 zł/m²906,05 m² 43 490 zł
Działka rolna ogrodzona
Łąki Bratiańskie(Wąpiersk + 24 km)
139 000 zł9 606 m² 14,47 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom z garażem Wąpiersk
Wąpiersk,warmińsko-mazurskie
239 000 zł400 m² 597,50 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna przy lesie Wąpiersk
Wąpiersk,warmińsko-mazurskie
150 000 zł6 000 m² 25 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Wąpiersk
Włącz powiadomienia